O nas

Flotta z myślą o firmach transportowych, które potrzebują kompleksowej obsługi. Wiemy, że nie jest łatwo pamiętać o wszystkim i wszystkiego dopilnować. Wraz z rozrastającą się flotą, rozrasta się zakres obowiązków. Pozwól, że zajmiemy się sprawami organizacyjnymi.

Współpracujemy z spedycjami międzynarodowymi z Danii i Szwecji. Terminowe płatności, trasy po Skandynawii i Zachodniej Europie.

Świadczymy usługi doświadczonych dyspozytorów, którzy dbają o utrzymywanie relacji i przepływ informacji pomiędzy spedycją, kierowcami, a firmą.

Wiemy jak często w trasie dochodzi do nieprzewidywanych zdarzeń, wypadków. Tym również możemy się zająć w Państwa imieniu. Szkody AC, OC, CARGO. Serwisy nagłe, naprawy bieżące. Zadbamy o Twoją flotę. Współpracujemy z serwisami nie tylko na terenie Polski ale i np. w Niemczech, Szwecji czy Norwegii.

Sytuacja na rynku UE się zmienia, z nami będziesz na bieżąco.

Załatwiamy pozwolenia na przewóz odpadów na terenie krajów UE.
Niemcy, Belgia, Luksemburg, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Szwecja, Dania, Holandia, Czechy, Słowacja, Polska.

Transport odpadów idealnie wpisuje się w trendy transportu międzynarodowego. Pomaga uniknąć pustych przebiegów, a przede wszystkim jest szansą na dłuższe trasy.
Zapotrzebowanie na tego typu transport jest coraz większy. Tak jak świadomość proekologiczna firm i ludzi na całym świecie.