Pozwolenia transport odpadów

Twoja firma transportuje odpady, a Ty nie znasz się na tym jakie papiery są wymagane? Jesteś już o krok od znalezienia rozwiązania. Napisz, zadzwoń- pomożemy

Myślisz o rozwoju firmy i rozszerzeniu terenu działalności o inne kraje Unii Europejskiej?

Transport odpadów staje się alternatywą i rozwiązaniem na bolączki pustych przebiegów, braku ładunków i słabych stawek transportowych. Wiąże się jednak ze zdobyciem odpowiednich pozwoleń. Tym zajmiemy się za Ciebie!

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pozwoleń na transport odpadów w konkurencyjnych cenach. Zdobędziemy za Ciebie pozwolenia na transport/ przewóz śmieci w krajach Unii Europejskiej:

Dania

Szwecja

Belgia – 3 regiony Walonia + Flandria + Bruksela

Włochy ALBO

Holandia

Irlandia

Luksemburg

Anglia

Niemcy

Polska wpis do BDO, ewidencja odpadów

Oferujemy kompleksową obsługę i konkurencyjne stawki. Pomożemy również w przypadku kontroli, czy w rozliczeniu transportów w krajach które takich sprawozdań wymagają.

Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza tych którzy nie bardzo wiedzą o co chodzi z wpisem do BDO. Zajmujemy się głównie uzyskaniem pozwolenia na transport odpadów, ale pomożemy wypełnić wniosek o wpis do BDO również innym podmiotom zobowiązanym dokonać takiego wpisu. OD stycznia 2020 rejestr BDO umożliwi również elektroniczną ewidencję odpadów. Pomożemy w załatwieniu formalności.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy Wasza firma potrzebuje pozwoleń proszę zajrzeć do zakładki Na Bieżąco . Będziemy dodawać na bieżąco nowinki dotyczące rozporządzeń, wymogów, przepisów dotyczących transportu odpadów w Polsce i po za granicami.

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania, prosimy o kontakt- lub zapytanie w formularz/komentarzu.